Tenis srovnání ceny

Victor Multithermobag Supreme

Victor Multithermobag Supreme

Prémiová taška na rakety VICTOR Multithermobag Supreme blue je vyrobena z pevného a odolného polyesteru potaženém PVC. Tři hlavní oddělení, samostatná kapsa na obuv nebo vlhké oblečení a spousta prostoru pro další vybavení a příslušenství činí z tohoto bagu opravdu univerzální sportovní tašku. Multithermobag Supreme blue: 3 velké kapsy až na 9 raket 1 boční kapsa s organizérem 1 vrchní kapsa pro obuv a použité oblečení 1  malá vrchní kapsa 2 odnímatelné polstrované popruhy pro nošení na zádech 1 "rychlé" polstrované madlo »

Babolat Pure Strike

Babolat Pure Strike

Kup jednu raketu Strike a druhou dostaneš zdarma ! Při objednání modelu rakety Babolat Pure Strike Vám druhou přidáme zcela zdarma! Po měsících výzkumů a testování s hráči, Babolat představuje raketu Babolat Pure Strike 16/19 pro hráče typu First Striker, která kombinuje odezvu a přesnost. Hráči First Strikers hrají většinou uvnitř kurtu, míč odehrávají během jeho stoupání a využívají tak rychlosti míče od protihráče. Z toho důvodu hledají raketu s maximální přesností, pro rozpohybování soupeře a využití každého centimetru kurtu. Přesně pro takové hráče je stvořena nová tenisová raketa Babolat Pure Strike 16/19. Vzor »

Head Radical raketa

Head Radical raketa

Ideální tenisová raketa pro začínající hráče. Raketa nabízí pevný hliníkový rám a atraktivní design rakety Andy Murrayho. Materiál:Hliník délka:485 mm / 19 in, 535 mm / 21 in hmotnost:170 g, 180 g profil:19 mm velikost hlavy:560 cm2 / 87 in2 vypletená raketa:ano vzor výpletu:16 x 18 obal v ceně:3/4 barva:oranžová / tm. šedá výkonnost:2-4 roky, 4-6 let roční kolekce:2014

Dunlop Apex 270

Dunlop Apex 270

Dunlop Apex 270 Tennis Racket DOPORUČUJEME Typ přehrávače: Pokročilé Dunlop Apex 270 tenisová raketa nabízí kvalitní prémiové grafitové konstrukce s technologií HM6 Carbon což v lehkém rámu, který nabízí vynikající pocit a odezvu. Ideální pro pokročilé hráče, to Dunlop funkce tenisová raketa VIBROTECH průchodky, které umožňují míč sedět na struny déle maximalizaci výstřelu sílu a snižuje vibrace strun. SPECIFIKACE: &bull Konstrukce: Premium Graphite &bull Swing styl: Full / Fast &bull Délka: 27 inch &bull výpletu Hmotnost: 270 g / 9,5 oz &bull Head-Velikost: 100sq v &bull Tuhost / RA: 68 &bull bez výpletu Vyvážení: 320 mm »

Dunlop Biomimetic F5.0 Tour

Dunlop Biomimetic F5.0 Tour

Dunlop Biomimetic F5.0 Tour tenisová raketa DOPORUČUJEME Typ přehrávače: Pokročilé Dunlop Biomimetic F5.0 Tour tenisová raketa je raketa volby pro Dunlop Tour členů týmu Nicolas Almagro. Dunlop Biomimetic F5.0 Tour tenisová raketa je určena pro hráče s agresivní rychle av plné rychlosti houpání, kteří hledají maximální kontrolu. Tento Dunlop tenisovou raketu také nabízí vlny průchodka systém, který komprimuje a odvrací snížení šok pro větší sílu a komfort s nejnovějšími technologiemi Aeroskin pro zlepšení rychlosti hlavy rakety a ovladatelnost. SPECIFIKACE: &bull Konstrukce: Premium Graphite / Biofibre &bull Swing styl: »

DUNLOP BIOMIMETIC Tour 10 Racket Thermo

DUNLOP BIOMIMETIC Tour 10 Racket Thermo

Taška na tenis Dunlop Biomimetic Tour 10 Racket Thermo se skládá ze tří thermo oddělených kapes uzaviratelných na zip. Vevnitř je také ještě jedna měnší kapsa na drobnosti a osobní věci. Tento model obsahuje také zvláštní kapsu na boty. Pro co největší komfort je taška vybavena dvěma popruhy na záda a jedním na rameno. Rip-Stop nyloon nepromokavý materiál, voděodolné dno. Parametry materiál:Durable 1680 Ballistic polyester a 420D polyesterdélka:80 cmšířka:35cmvýška:40cmroční kolekce:2014výrobce:Dunlopwww výrobce:www.dunlopsport.com DUNLOP BIOMIMETIC Tour 10 Racket Thermo nakupujte v »

Dunlop Apex 255

Dunlop Apex 255

APEX 255 je ideální raketa pro klubové hráče. Nové technologie, které Dunlop použil v raketách APEX, zlepšují jejich kontrolu a pocit ze hry. Integrovaný HM6 Carbon, napodobuje strukturu včelí plástve. Tato je jednou z nejpevnějších a nejvíce účinných struktur v přírodě. Jeho systém šestihranných buněk vytváří neuvěřitelně silnou a lehkou konstrukci, která dokáže přirozeně absorbovat nárazy a zároveň zachovat tvar rámu. Navíc, širší otvory s měkčími průchodkami umožňují míči zůstat na strunách rakety po delší dobu, a způsobují trampolínový efekt, který zvyšuje sílu úderu a také redukuje vibrace strun. konstrukce: »

Yonex VCORE Tour 89

Yonex VCORE Tour 89

Tenisová raketa YONEX VCORE Tour 89 je určená zejména hráčům s dobře zvládnutou úderovou technikou, kterým tato raketa poskytne velmi dobrou kontrolu míčů. Nová technologie rámu "3D VECTOR" napomáhá efektivněji transformovat energii zpátky do úderů, čímž přispívá k vyšší síle a zároveň i stabilitě při úderech. Doporučujeme hráčům, kteří hrají dlouhé trpělivé výměny od základní čáry. VLASTNOSTI PRODUKTU Hmotnost rakety: 325 gr Velikost hlavy: 89 sq.inch Velikost gripu: G 3, 4 Vyvážení rakety: 310 mm Délka rakety: 27 inch Barva rakety: červená Doporučený výplet: Poly Tour Pro 125, Poly Tour Pro 130, Cyber Brid 125 Materiál: »

Dunlop Force 98

Dunlop Force 98

Dunlop Force 98 - nová raketa s novými jedinečnými technologiemi. Je to ideální velmi univerzální raketa pro pokročilé hráče - poskytuje hráči snadný spin, vysokou razanci a výbornou přesnost. Hlava rakety má aerodynamický tvar rámu což podporuje vysokou razanci. Krček rakety s novým pentafonálním profilem tvyšuje tuhost, snižuje torzi dává tím raketě vynikající kontrolu. Nový ISIS-X systém v rukojeti redukuje vibrace při úderu až o 35 % a zvyšuje vynikající pocit ze hry. Všechny tyto nové technologie konstrukce: Premium Graphite / ISIS-X délka: 27 / 686 cm hlava: 98 sq.inch / 632 cm2 vypletená: 315 g nevypletená: 300 »

Head Graphene XT Prestige MP

Head Graphene XT Prestige MP

ABSOLUTNÍ PŘESNOST Chceme-li dosáhnout absolutní přesnosti, je důležitý každý milimetr. Díky Graphene™, nejpevnějšímu a nejlehčímu materiálu na světě, nabízí nová řada raket HEAD YouTek™ Graphene™ Prestige optimální rozložení hmotnosti a dává tak Vašim ostrým úderům ještě více síly – s méně úsilím. A zatímco míč zůstává v kurtu, Vy jste středem pozornosti. Tenisová raketa HEAD Graphene XT Prestige MP nabízí dokonalou kombinaci ovladatelnosti a přesnosti. Raketa využívá technologií Graphene™ a YouTek™. Technologie Graphene™ je integrována do srdce rakety, činí ji stabilnější a zajišťuje optimalizované rozložení hmotnosti. »

Dunlop BIOMIMETIC S 4.0 Lite

Dunlop BIOMIMETIC S 4.0 Lite

Nejlehčí raketa v řadě Biomimetic 4.0. Biomimetic S 4.0 Lite je ideální pro klubové hráče a juniory se středním švihem hledající lehkou, ale výkonnou raketu. Raketa je snadno ovladatelná, 16x19 výplet a hlava 100" zvětšuje sweetspot a umožňuje větší rotaci. Kombinace nových technologií a tuhý rám RA70 vytváří lehkou raketu se skvělým výkonem. Nová konstrukce rámu M 4.0 rakety zvyšuje její stabilitu a dodává větší rychlost. konstrukce: BIOMIMETIC, Premium Graphite / BioFibre délka: 27 / 686 cm hlava: 100 sq.inch / 645 cm2 vypletená: 285 nevypletená: 270 vyvážení: 325 struny: 16 x 19 rám: 23 -24 - 23 tuhost: »

Head Graphene Extreme Lite

Head Graphene Extreme Lite

Tenisová raketa HEAD Graphene Extreme Lite se vyznačuje větší rotací, snadnou hratelností a uspokojí široké spektrum hráčů. Aktualizovaná verze S-Tech průchodek rozšiřuje sweetspot a snižuje vibrace. Raketa využívá technologii Graphene™. Technologie Graphene™ je integrována do srdce rakety, činí ji stabilnější a zajišťuje optimalizované rozložení hmotnosti. Hmotnost byla přesunuta do horní části hlavy a do rukojeti rakety, čímž je zajištěna lepší ovladatelnost a vyšší hybnost švihu při odehrání míče. Raketa HEAD Graphene Extreme Lite je dodávána nevypletená a bez obalu. Doporučený výplet pro vypletení je HEAD Lynx™ 17. »

Pro Supex Trainer kbelík 72 ks

Pro Supex Trainer kbelík 72 ks

Tréninkové míče v plastových kýblech za bezkonkurenční cenu na trhu! Beztlakové míče v barevném provedení žlutá / zelená vydrží tvrdé i několik let, doporučujeme hlavně trenerům, k nácviku podání či do nahrávacích strojů.

Fischer BLACK GRANITE COMP L Grip 3

Fischer BLACK GRANITE COMP L Grip 3

Váha bez výpletu: 330 g. Vyvážení: 315 mm. Délka: 685 mm. Velikost hlavy: 613 cm2. Rám: 20 mm. Materiál: Black Granite Glas/Graphite. Top model tenisové rakety Fischer pro vítěze. Vrchol závodní řady pro všechny hráče s excelentní technikou.

Babolat Pure Strike Racket Holder X9 taška

Babolat Pure Strike Racket Holder X9 taška

Zbrusu nová edice luxusních bagů Babolat Pure Strik pro rok 2015. Agresivní červený design koresponduje s raketami Babolat Pure Strike. Bagy se, stejně jako rakety Pure Strike, pyšní fantastickým designem, prvotřídní kvalitou a výkonem. Babolat Pure Strike Racket Holder X9 je speciálně navržená taška s novými materiály pro větší ochranu tenisových raket uvnitř tašky. Vyztužený rám ochrání Vaše tenisové vybavení před poškozením. Taška má dva hlavní prostorné oddíly na rakety. Oddíly jsou schopny dohromady pojmout 9 tenisových raket nebo jiné vybavení. Jeden z těchto oddílů má termo funkci, aby chránil raketu a výplet před »

Wilson Burn 95

Wilson Burn 95

Tenisová raketa Wilson Burn 95 je určena pro hráče, kteří o své míče nejraději bojují od základní čáry a hledají raketu pro moderní způsob hry. Tato tenisová raketa posktuje maximální přesnost pro silné údery a dodává tak hráči potřebnou jistotu. Grip rakety využívá technologie X2 Ergo, možnost hráče si přizpůsobit grip v horní části pro optimální cit při hraní moderního obouručního backhandu. Raketa je dodávana vypletená výpletem Wilson Sensation. Raketa je kompatibilní s elektronickým senzorem Wilson Smart Tenis.

Dunlop FORCE 98 Tour

Dunlop FORCE 98 Tour

Dunlop Force 98 - nová raketa s novými jedinečnými technologiemi. Je to ideální velmi univerzální raketa pro pokročilé hráče - poskytuje hráči snadný spin, vysokou razanci a výbornou přesnost. Hlava rakety má aerodynamický tvar rámu což podporuje vysokou razanci. Krček rakety s novým pentafonálním profilem tvyšuje tuhost, snižuje torzi dává tím raketě vynikající kontrolu. Nový ISIS-X systém v rukojeti redukuje vibrace při úderu až o 35 % a zvyšuje vynikající pocit ze hry. Všechny tyto nové technologie konstrukce: Premium Graphite / ISIS-X délka: 27 / 686 cm hlava: 98 sq.inch / 632 cm2 vypletená: 315 g nevypletená: 300 »

Dunlop Blaze Pro

Dunlop Blaze Pro

Dunlop Blaze Pro Tenisová raketa Dunlop Blaze Pro tenisová raketa je vyrobena s premium grafitová slitiny pro silný, robustní a lehký design. Tato tenisová raketa sportovní velké velikosti hlavy s 16x20 string vzor pro velký sweet spot, ideální pro přesné výstřely. > Tenisová raketa > Grafit slitiny konstrukce > Velký velikost hlavy > String patterm: 16 x 20 > Velikost hlavy: 105sq.in > Výpletu hmotnost: 270 g > Výpletu Vyvážení: 310 mm > Délka: 27inFor náš kompletní sortiment Dunlop návštěvy eshopProduct Kód: 742051Originální EN text: Dunlop Blaze Pro Tennis Racket The Dunlop Blaze Pro Tennis Racket is constructed with a »

Babolat Pure Drive Lite PLAY

Babolat Pure Drive Lite PLAY

NEJVÍCE VZRUŠUJÍCÍ TECHNOLOGICKÝ POKROK V HISTORII TENISOVÝCH RAKET - ELEKTRONICKÁ TENISOVÁ RAKETA Tenisová raketa Babolat Pure Drive Lite PLAY 2015 je dodávána s čidlem v rukojeti, které sleduje všechny aspekty Vaší hry. Senzory integrované do rukojeti umožňují hráčům, aby měli přístup k mnoha informacím: síla, umístění úderů na raketě, typ a počet úderů (forehand, backhand, servis, údery nad hlavou…) a další. Tato data lze snadno nahrát do smartphonu, tabletu nebo počítače, kde vás čeká podrobná analýza Vaší hry. Dokonce si můžete své výsledky porovnávat s přáteli nebo celou komunitou uživatelů Babolat PLAY. Vysoký výkon »

Merco Sloupky tenisové TS-1

Merco Sloupky tenisové TS-1

Tenisové sloupky s čtvercovým profilem o rozměrech 90 x 90 mm. Sloupky jsou opatřené bílou práškovou barvou. Na sloupky jsou použity speciální zesílené a velice pevné železné profily. Váha jednoho sloupku je 13 kg. Napínací mechanismus vyniká velmi lehkým chodem. Komplet tvoří - pár sloupků a železná pouzdra. Vše je zabaleno v kartonech pro snadnou manipulaci a převoz. ČESKÁ VÝROBA.


1 2 332 33 34 35 36 37

Srovnání cen Tenis - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Tenis - slevy, akce a výprodej značkového zboží.